Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * są obowiązkowe
13 wpisów.
Adam Zych napisał/a 15 listopada 2023
Z całego serca dziękujemy za nieocenioną pomoc w organizacji pogrzebu naszej najukochanszej Mamie. Dziękujemy za profesjonalną obsługę. Z głębi serca dziękujemy pani Klaudii i Kasi za wsparcie i dodatnie otuchy oraz za każde dobre słowo. Dziękujemy również całemu zespołowi który przyczynił się do fachowej realizacji całej uroczystości pogrzebowej zarówno w Kościele jak i na cmentarzu. Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni. Adam Z z żoną.
Aga Kam napisał/a 31 października 2023
Dyskretni, profesjonalni, słowni, uczciwi a przede wszystkim bardzo dobrze zorganizowani …tacy są w Hadesie, kiedy człowiekowi świat się zawalił oni pomogą we wszystkim, doradzą, załatwią to, co nas w danej chwili przerosło, wysłuchają i zorganizują wszystko na najwyższym poziomie ! Dziękuję za wszystko ! Polecam ! Jesteście najlepsi !
Monika Burdoń napisał/a 21 września 2023
Bardzo serdecznie dziękuję firmie HADES za kompleksowe i profesjonalne przygotowanie pochówku mojego męża. Za wsparcie i empatię w tym trudnym czasie. Z całego serca polecam usługi Państwa firmy.
Iwona Subkowska napisał/a 2 sierpnia 2023
Bardzo dziękujemy za pomoc i profesjonalizm w organizacji pogrzebowej. Piękną oprawę muzyczną i wsparcie po uroczystości. Z całego serca polecam i jeszcze raz dziękuję!!!
Borowska Aneta napisał/a 17 maja 2023
Rodzina z Izabelina bardzo dziękuje firmie HADES za wszelką pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej.Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi uroczystości pogrzebowej oprawy muzycznej i cudownych wieńców.Polecamy firmę za profesjonalizm i pełne zaangażowanie.Dziękujemy
Bożena Ciesielska napisał/a 17 lutego 2023
Bardzo dziękujemy Firmie Pogrzebowej Hades,za zorganizowanie pogrzebu,za serdeczne podejście.Wszystkie formalności związane z pogrzebem firma załatwiła,żadnych formalności nie musialysmy załatwiać.Cala ceremonia,wypadła bardzo dobrze.Bardzo dziękujemy.
Mirek napisał/a 18 sierpnia 2022
Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście, całą obsługę. Wszystko na najwyższym poziomie.
Beata W. napisał/a 4 kwietnia 2022
Polecam zakład pogrzebowy Hades ,profesjonalna kompleksowa i miła obsługa ,nie musiałam się o nic martwić , wszystko załatwione było szybko mimo to że ciało mojego męża , było sprowadzanie z Niemiec . Dziękuję za życzliwość i wsparcie
Karolina napisał/a 31 marca 2022
Bardzo sprawna oblusga pracownicy konkretni i mili.
AGNIESZKA S. napisał/a 29 października 2021
W tak trudnej chwili nie mogłam trafić lepiej. PROFESJONALNE, SERDECZNE podejście. Dziękuję i polecam z całego serca.
Bartłomiej J. napisał/a 13 maja 2021
Bardzo konkurencyjne ceny i świetny personel. Nie mam słów, które mogłyby wyrazić, jak wiele zrobili dla mnie pracownicy zakładu Hades. Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu, który odbył się z taką godnością.
Beata Ż. napisał/a 11 kwietnia 2021
Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pracownicy od początku okazali mi dużo zrozumienia i pomogli zorganizować godną ceremonie. Wszystko odbyło się zgodnie z ostatnią wolą mojego męża.
Daria S. napisał/a 7 lutego 2021
Zakład pogrzebowy Hades pomógł mi bardzo w tym ciężkim czasie. Pogrzeb odbył się sprawnie i godnie, a pracownicy zadbali o obsługę pogrzebu. Bardzo dziękuję.